Suplování:   Čtvrtek 24.1.2019 (Lichý týden)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Dobešová Monika

 

-

-

-

-

-

-

-

   

Golová Dagmar

 

Br

-

   

Ježková Eva

 

-

               

Kupčáková Iva

 

-

-

-

-

-

-

-

   

Slabihoud Pavel

 

Kn

Kn

-

Br

Vv

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Beránková Věra

1.hod

supl. (Gl)

ZPV

2.B

(HB25)

 
 

4.hod

supl. (Sl)

TEV

4.B

(TEV)

 
 

6.hod

přesun <<

ZPV

2.B

(HB25)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

ZPV

2.B

 

na 6.hod

Halík Jiří

5.hod

spojeno (Šk)

ITE

1.B (B1)

(L12)

 

Ježková Eva

5.hod

změna

ANJ

3.B (B1)

(S1)

 
 

5.hod

spojeno (Gl)

ANJ

3.B (B2)

(S1)

 
 

7.hod

Školní jídelna

 

Kňákalová Petra

1.hod

spojeno (Sl)

TEV

3.C (C2)

(Pos)

 
 

2.hod

spojeno (Sl)

TEV

3.C (C2)

(Pos)

 

Kolářová Miluše

6.hod

supl. (Gl)

EKC

4.B (B1)

(L15)

 
 

7.hod

supl. (Gl)

EKC

4.B (B2)

(L16)

 

Sýkorová Lenka

5.hod

přesun <<

ANJ

2.B (B2)

(S3)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

ANJ

2.B (B2)

 

na 5.hod

Šildová Alena

5.hod

Školní jídelna

 
 

5.hod

přesun >>

CJL

2.B

 

na 7.hod

 

7.hod

přesun <<

CJL

2.B

(HB25)

z 5.hod

Šimková Eva

5.hod

odpadá

PEK

1.B (B1)

 

změna hodiny

Vášová Miroslava

3.hod

supl. (Gl)

NEJ

3.B (B1)

(S1)

 
 

4.hod

supl. (Gl)

NEJ

3.B (B1)

(S1)

 
 

5.hod

přesun <<

NEJ

2.B (B1)

(S6)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

NEJ

2.B (B1)

 

na 5.hod

Veverková Klára

5.hod

supl. (Sl)

TEV

4.B

(TEV)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.B

5.hod

ITE

B1

(L12)

spojí

Halík Jiří

(Šk)

2.B

1.hod

ZPV

 

(HB25)

supluje

Beránková Věra

(Gl)

 

5.hod

NEJ

B1

(S6)

přesun <<

Vášová Miroslava

z 6.hod

 

5.hod

ANJ

B2

(S3)

přesun <<

Sýkorová Lenka

z 6.hod

 

5.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 7.hod

 

6.hod

ZPV

 

(HB25)

přesun <<

Beránková Věra

z 7.hod

 

7.hod

CJL

 

(HB25)

přesun <<

Šildová Alena

z 5.hod

3.B

3.hod

NEJ

B1

(S1)

supluje

Vášová Miroslava

(Gl)

 

4.hod

NEJ

B1

(S1)

supluje

Vášová Miroslava

(Gl)

 

5.hod

ANJ

B1

(S1)

změna

Ježková Eva

 
 

5.hod

ANJ

B2

(S1)

spojí

Ježková Eva

(Gl)

3.C

1.hod

TEV

C2

(Pos)

spojí

Kňákalová Petra

(Sl)

 

2.hod

TEV

C2

(Pos)

spojí

Kňákalová Petra

(Sl)

4.B

4.hod

TEV

 

(TEV)

supluje

Beránková Věra

(Sl)

 

5.hod

TEV

 

(TEV)

supluje

Veverková Klára

(Sl)

 

6.hod

EKC

B1

(L15)

supluje

Kolářová Miluše

(Gl)

 

7.hod

EKC

B2

(L16)

supluje

Kolářová Miluše

(Gl)

 

 

Suplování:   Pátek 25.1.2019 (Lichý týden)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Golová Dagmar

 

Šd

-

Zl

Fr

-

-

-

   

Kupčáková Iva

 

-

-

-

-

-

-

-

   

Slabihoud Pavel

 

-

Hl

Hl

Br

Br

-

Kb

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Zlesáková Zuzana

3.hod

supl. (Gl)

EKO

4.B

(S5)

 

Beránková Věra

4.hod

spojeno (Sl)

TEV

1.B (B2)

(Pos)

 
 

5.hod

spojeno (Sl)

TEV

1.B (B2)

(Pos)

 

Francová Kateřina

4.hod

supl. (Gl)

NEJ

3.B (B1)

(S1)

 

Halík Jiří

2.hod

spojeno (Sl)

TEV

3.B (B2)

(Pos)

 
 

3.hod

spojeno (Sl)

TEV

3.B (B2)

(Pos)

 

Koblížková Jana

7.hod

Školní jídelna

 

Šildová Alena

1.hod

supl. (Gl)

CJL

2.B

(HB25)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.B

4.hod

TEV

B2

(Pos)

spojí

Beránková Věra

(Sl)

 

5.hod

TEV

B2

(Pos)

spojí

Beránková Věra

(Sl)

2.B

1.hod

CJL

 

(HB25)

supluje

Šildová Alena

(Gl)

3.B

2.hod

TEV

B2

(Pos)

spojí

Halík Jiří

(Sl)

 

3.hod

TEV

B2

(Pos)

spojí

Halík Jiří

(Sl)

 

4.hod

NEJ

B1

(S1)

supluje

Francová Kateřina

(Gl)

4.B

3.hod

EKO

 

(S5)

supluje

Zlesáková Zuzana

(Gl)

 

 

Suplování:   Pondělí 28.1.2019 (Sudý tyden)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Golová Dagmar

               

Kp

 

Haldová Šárka

 

Bc

-

Va

-

-

Gl

   

Ježková Eva

 

Fr

-

Gl

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Zlesáková Zuzana

2.hod

přesun >>

EKO

1.A

 

na 6.hod

 

6.hod

přesun <<

EKO

1.A

(S2)

z 2.hod

Barcalová Martina

1.hod

supl. (Hd)

ANJ

3.A (A2)

(HB10)

 

Beránková Věra

1.hod

přesun >>

ZPV

1.C

 

na 6.hod

 

6.hod

přesun <<

ZPV

1.C

(HB8)

z 1.hod

Dušková Květuše

4.hod

přesun <<

MAT

1.A

(S2)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

MAT

1.A

 

na 4.hod

Francová Kateřina

1.hod

supl. (Jž)

NEJ

2.A (A2)

(HB21)

 
 

3.hod

přesun <<

NEJ

3.A (A2)

(HB10)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

NEJ

3.A (A2)

 

na 3.hod

Golová Dagmar

3.hod

supl. (Jž)

UCE

3.B (B1)

(S1)

 
 

7.hod

supl. (Hd)

EKC

4.C (C2)

(L16)

 

Halík Jiří

2.hod

změna

ITE

3.A (A2)

(L21)

 
 

3.hod

přesun <<

ITE

3.A (A1)

(L21)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

ITE

3.A (A1)

 

na 3.hod

Hronová Eva

1.hod

změna

OBN

1.B

(S4)

 
 

2.hod

přesun <<

OBN

1.A

(S2)

z 4.hod

 

4.hod

přesun >>

OBN

1.A

 

na 2.hod

 

5.hod

změna

CJL

1.B

(S4)

 
 

6.hod

odpadá

OBN

1.C

 

zrušeno

Kupčáková Iva

8.hod

Školní jídelna

 

Leiblová Jana

1.hod

změna

PEK

3.B (B1)

(LII4)

 

Slabihoud Pavel

2.hod

spojeno (Hl)

TEV

2.B (B1)

(TEV)

 

Sýkorová Lenka

2.hod

odpadá

ANJ

3.A (A2)

 

změna hodiny

 

5.hod

supl. (Hd)

ANJ

3.A (A1)

(HB10)

 

Šildová Alena

2.hod

přesun >>

FRJ

1.C

 

na 30.1. 5.hod

Šimková Eva

1.hod

navíc

OBN

1.C

(L12)

 
 

2.hod

navíc

OBN

1.C

(L16)

 

Valská Táňa

3.hod

supl. (Hd)

EKO

2.A

(HB7)

 

Veverková Klára

3.hod

přesun >>

MAT

3.A

 

na 7.hod

 

7.hod

přesun <<

MAT

3.A

(HB10)

z 3.hod

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

2.hod

OBN

 

(S2)

přesun <<

Hronová Eva

z 4.hod

 

4.hod

MAT

 

(S2)

přesun <<

Dušková Květuše

z 6.hod

 

6.hod

EKO

 

(S2)

přesun <<

Zlesáková Zuzana

z 2.hod

1.B

1.hod

OBN

 

(S4)

změna

Hronová Eva

 
 

5.hod

CJL

 

(S4)

změna

Hronová Eva

 

1.C

1.hod

OBN

 

(L12)

navíc

Šimková Eva

 
 

2.hod

OBN

 

(L16)

navíc

Šimková Eva

 
 

6.hod

ZPV

 

(HB8)

přesun <<

Beránková Věra

z 1.hod

2.A

1.hod

NEJ

A2

(HB21)

supluje

Francová Kateřina

(Jž)

 

3.hod

EKO

 

(HB7)

supluje

Valská Táňa

(Hd)

2.B

2.hod

TEV

B1

(TEV)

spojí

Slabihoud Pavel

(Hl)

3.A

1.hod

ANJ

A2

(HB10)

supluje

Barcalová Martina

(Hd)

 

2.hod

ITE

A2

(L21)

změna

Halík Jiří

(Sý)

 

3.hod

ITE

A1

(L21)

přesun <<

Halík Jiří

z 7.hod

 

3.hod

NEJ

A2

(HB10)

přesun <<

Francová Kateřina

z 7.hod

 

3.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 7.hod

 

5.hod

ANJ

A1

(HB10)

supluje

Sýkorová Lenka

(Hd)

 

7.hod

MAT

 

(HB10)

přesun <<

Veverková Klára

z 3.hod

3.B

1.hod

PEK

B1

(LII4)

změna

Leiblová Jana

 
 

3.hod

UCE

B1

(S1)

supluje

Golová Dagmar

(Jž)

4.C

7.hod

EKC

C2

(L16)

supluje

Golová Dagmar

(Hd)

1. ročníky - přednáška - MUŽI JSOU Z MARSU A ŽENY Z VENUŠE
1. A - 2. hodina
1. B - 1. hodina
1. C - třída se rozdělí podle abecedy -1. hod.: prvních 8 žáků podle abecedy bude mít přednášku společně se žáky 1. B, zbytek třídy bude mít PEK (L 12)
2. hod.: zbývajících 9 žáků bude mít přednášku s 1. A, zbytek třídy PEK (L16)
3. ročníky - srovnávací test z ITE

 

 

Suplování:   Úterý 29.1.2019 (Sudý tyden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

2.A

   

škak

škak

           

2.B

     

škak

škak

         

2.C

       

škak

škak

       

3.A

       

škak

škak

škak

škak

   

3.B

       

škak

škak

škak

škak

   

3.C

       

škak

škak

škak

škak

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Beránková Věra

     

>>

..

         

Francová Kateřina

   

-

..

           

Golová Dagmar

 

Šd

Vv

-

-

..

   

Haldová Šárka

 

-

-

-

Fr

-

..

   

Ježková Eva

 

-

               

Kolářová Miluše

 

Vv

....

....

Kn

....

....

-

   

Kupčáková Iva

 

-

Lb

Pk

-

-

Zl

-

   

Pěčková Jaroslava

       

Vv

-

..

-

   

Slabihoud Pavel

       

..

..

       

Zimáková Jitka

       

..

-

..

..

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Zlesáková Zuzana

6.hod

Školní jídelna

 

Barcalová Martina

7.hod

odpadá

ANJ

3.C (C2)

 

školní akce

Beránková Věra

2.hod

přesun <<

ZPV

1.C

(HB8)

z 3.hod

 

5.hod

odpadá

TEV

2.C (C1)

 

školní akce

Dobešová Monika

6.hod

supl. (Hd)

EKO

4.A

(HB19)

 

Francová Kateřina

4.hod

supl. (Hd)

NEJ

4.B (B1)

(HB11)

 
 

5.hod

odpadá

NEJ

3.A (A2)

 

školní akce

Halík Jiří

7.hod

odpadá

ITE

3.A (A2)

 

školní akce

Hronová Eva

5.hod

odpadá

OBN

3.C

 

školní akce

 

7.hod

přesun <<

CJL

1.A

(S2)

z 30.1. 7.hod

Ježková Eva

2.hod

supl. (Gl)

ANJ

3.B (B2)

(S1)

 
 

3.hod

odpadá

ANJ

2.A (A1)

 

školní akce

 

6.hod

odpadá

ANJ

3.B (B1)

 

školní akce

 

7.hod

odpadá

ANJ

3.B (B2)

 

školní akce

Kňákalová Petra

2.hod

přesun >>

CJL

1.C

 

na 3.hod

 

3.hod

přesun <<

CJL

1.C

(HB8)

z 2.hod

 

4.hod

supl. (Kř)

CJL

4.A

(HB19)

 
 

5.hod

odpadá

CJL

3.B

 

školní akce

Koblížková Jana

1.hod

přesun <<

ANJ

1.C

(HB11)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

ANJ

1.C

 

na 1.hod

Leiblová Jana

2.hod

supl. (Kp)

RUJ

3.C (C1)

(HB21)

 

Pěčková Jaroslava

3.hod

supl. (Kp)

UCE

3.C (C1)

(HB9)

 

Selinger Filip

2.hod

suplovací pohotovost

 
 

2.hod

odpadá

DEJ

2.A

 

školní akce

Sýkorová Lenka

4.hod

odpadá

ANJ

3.A (A2)

 

školní akce

 

5.hod

Školní jídelna

 
 

5.hod

odpadá

ANJ

3.A (A1)

 

školní akce

Šildová Alena

1.hod

supl. (Gl)

FRJ

4.B (B2)

(S3)

 
 

6.hod

přesun <<

FRJ

1.C

(HB11)

z 1.hod

Valská Táňa

4.hod

odpadá

EKO

3.C

 

školní akce

Vášová Miroslava

4.hod

odpadá

NEJ

2.B (B2)

 

školní akce

Veverková Klára

1.hod

supl. (Kř)

MAT

4.A

(HB19)

 
 

3.hod

supl. (Gl)

MAT

4.B

(S5)

 
 

4.hod

supl. (Pk)

MAT

4.C

(HB26)

 
 

6.hod

odpadá

MAT

3.A

 

školní akce

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

7.hod

CJL

 

(S2)

přesun <<

Hronová Eva

z 30.1. (St) 7.hod

1.C

1.hod

ANJ

 

(HB11)

přesun <<

Koblížková Jana

z 6.hod

 

2.hod

ZPV

 

(HB8)

přesun <<

Beránková Věra

z 3.hod

 

3.hod

CJL

 

(HB8)

přesun <<

Kňákalová Petra

z 2.hod

 

6.hod

FRJ

 

(HB11)

přesun <<

Šildová Alena

z 1.hod

3.B

2.hod

ANJ

B2

(S1)

supluje

Ježková Eva

(Gl)

3.C

2.hod

RUJ

C1

(HB21)

supluje

Leiblová Jana

(Kp)

 

3.hod

UCE

C1

(HB9)

supluje

Pěčková Jaroslava

(Kp)

4.A

1.hod

MAT

 

(HB19)

supluje

Veverková Klára

(Kř)

 

4.hod

CJL

 

(HB19)

supluje

Kňákalová Petra

(Kř)

 

6.hod

EKO

 

(HB19)

supluje

Dobešová Monika

(Hd)

4.B

1.hod

FRJ

B2

(S3)

supluje

Šildová Alena

(Gl)

 

3.hod

MAT

 

(S5)

supluje

Veverková Klára

(Gl)

 

4.hod

NEJ

B1

(HB11)

supluje

Francová Kateřina

(Hd)

4.C

4.hod

MAT

 

(HB26)

supluje

Veverková Klára

(Pk)

22. mezinárodní veletrh fiktivních firem - účast: žáci 3. ročníků; dohled Kp, Gl, Kř
2. ročníky - účast na veletrhu:
2. A - 2. + 3. h.
2. B - 3. + 4. h.
2. C - 4. + 5. h.

 

 

Suplování:   Středa 30.1.2019 (Sudý tyden)

Změny v rozvrzích učitelů:

Francová Kateřina

1.hod

změna

NEJ

4.B (B1)

(S5)

 
 

7.hod

odpadá

NEJ

4.B (B1)

 

změna hodiny

Golová Dagmar

1.hod

odpadá

EKC

4.B (B1)

 

změna hodiny

 

7.hod

změna

EKC

4.B (B1)

(L15)

 

Halík Jiří

7.hod

změna

ITE

1.B (B2)

(LII4)

 

Hronová Eva

5.hod

odpadá

OBN

1.C

 

zrušeno

 

7.hod

přesun >>

CJL

1.A

 

na 29.1. 7.hod

Šildová Alena

5.hod

přesun <<

FRJ

1.C

(HB8)

z 28.1. 2.hod

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

7.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 29.1. (Út) 7.hod

1.B

7.hod

ITE

B2

(LII4)

změna

Halík Jiří

 

1.C

5.hod

FRJ

 

(HB8)

přesun <<

Šildová Alena

z 28.1. (Po) 2.hod

4.B

1.hod

NEJ

B1

(S5)

změna

Francová Kateřina

(Gl)

 

7.hod

EKC

B1

(L15)

změna

Golová Dagmar

(Fr)

 

 

Suplování:   Čtvrtek 31.1.2019 (Sudý tyden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

               

jiný

 

1.B

               

jiný

 

1.C

               

jiný

 

2.A

               

jiný

 

2.B

               

jiný

 

2.C

               

jiný

 

3.A

               

jiný

 

3.B

               

jiný

 

3.C

               

jiný

 

4.A

               

jiný

 

4.B

               

jiný

 

4.C

               

jiný

 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Ježková Eva

 

-

               

Šimková Eva

 

-

Bc

Kb

-

Kb

Br

Hl

   

Valská Táňa

 

-

 

Dk

-

Vv

Vv

-

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Barcalová Martina

2.hod

supl. (Šk)

ANJ

1.B (B2)

(S4)

 
 

6.hod

spojeno (Zm)

ANJ

3.C (C2)

(HB9)

 

Beránková Věra

4.hod

změna

TEV

4.B

(TEV)

 
 

6.hod

supl. (Šk)

ZPV

1.B

(S4)

 

Dušková Květuše

3.hod

supl. (Va)

MAT

2.A

(HB7)

 

Francová Kateřina

1.hod

odpadá

NEJ

3.A (A1)

 

změna hodiny

 

6.hod

spojeno (Hl)

NEJ

3.A (A1)

(HB10)

 

Golová Dagmar

2.hod

navíc

UCE

3.B (B1)

(S1)

 
 

5.hod

odpadá

UCE

3.B (B2)

 

změna hodiny

Halík Jiří

1.hod

změna

ITE

3.A (A1)

(L15)

 
 

6.hod

odpadá

ITE

3.A (A1)

 

změna hodiny

 

7.hod

supl. (Šk)

ITE

1.C

(L15)

 

Hronová Eva

6.hod

odpadá

OBN

2.C

 

změna hodiny

Ježková Eva

5.hod

spojeno (Gl)

ANJ

3.B (B2)

(HB21)

 
 

8.hod

Školní jídelna

 

Koblížková Jana

3.hod

supl. (Šk)

ANJ

1.C

(HB8)

 
 

5.hod

supl. (Šk)

ANJ

1.B (B1)

(S4)

 

Slabihoud Pavel

4.hod

odpadá

TEV

4.B

 

změna hodiny

 

6.hod

změna

OBN

2.C

(HB5)

 

Šildová Alena

1.hod

navíc

FRJ

1.C

(HB8)

 

Valská Táňa

2.hod

odpadá

EKO

3.B

 

zrušeno

Veverková Klára

5.hod

supl. (Va)

MAT

3.A

(HB10)

 
 

6.hod

supl. (Va)

MAT

3.B

(S1)

 

Zimáková Jitka

6.hod

odpadá

PEK

3.C (C2)

 

změna hodiny

Změny v rozvrzích tříd:

1.B

2.hod

ANJ

B2

(S4)

supluje

Barcalová Martina

(Šk)

 

5.hod

ANJ

B1

(S4)

supluje

Koblížková Jana

(Šk)

 

6.hod

ZPV

 

(S4)

supluje

Beránková Věra

(Šk)

1.C

1.hod

FRJ

 

(HB8)

navíc

Šildová Alena

 
 

3.hod

ANJ

 

(HB8)

supluje

Koblížková Jana

(Šk)

 

7.hod

ITE

 

(L15)

supluje

Halík Jiří

(Šk)

2.A

3.hod

MAT

 

(HB7)

supluje

Dušková Květuše

(Va)

2.C

6.hod

OBN

 

(HB5)

změna

Slabihoud Pavel

(Hr)

3.A

1.hod

ITE

A1

(L15)

změna

Halík Jiří

(Fr)

 

5.hod

MAT

 

(HB10)

supluje

Veverková Klára

(Va)

 

6.hod

NEJ

A1

(HB10)

spojí

Francová Kateřina

(Hl)

3.B

2.hod

UCE

B2

(S1)

navíc

Golová Dagmar

 
 

2.hod

UCE

B1

(S1)

navíc

Golová Dagmar

 
 

2.hod

EKO

   

odpadá

 

(Va)

 

5.hod

ANJ

B2

(HB21)

spojí

Ježková Eva

(Gl)

 

6.hod

MAT

 

(S1)

supluje

Veverková Klára

(Va)

3.C

6.hod

ANJ

C2

(HB9)

spojí

Barcalová Martina

(Zm)

4.B

4.hod

TEV

 

(TEV)

změna

Beránková Věra

(Sl)

Předání výpisu vysvědčení v hodině s třídním učitelem.

 

Zpracováno v systému Bakaláři